27. dubna 2024 10:00 - 17:00

Pro vystavovatele

Přehlídka a soutěž elegance Automobilové klenoty prezentuje nejvzácnější vozidla automobilové historie. Vybíráme na ni vždy maximálně 50 automobilů, které se účastní Concours d´Elegance, ve které vozidla hodnotí odborná porota. Další vozidla se mohou přihlásit v rámci vyhlášeného tématu pro aktuální ročník. Tématem ročníku 2024 je oslava dvou významných výročí historie našeho automobilismu – 100 let automobilů Zbrojovka a 90 let automobilů JAWA.

Naše akce je jiná než ostatní. Účast na ní je jedinečným zážitkem nejen pro diváky, ale i pro účastníky, tedy majitele historických automobilů. Vaše vozidlo budeme prezentovat v jedinečném prostředí perfektně střiženého trávníku golfového hřiště. Vystavené exponáty mají navíc kolem sebe dostatek prostoru a tím naplno vynikne jejich krása.  Třešničkou na dortu je závěrečné moderované defilé všech automobilů na červeném koberci, během kterého každý účastník obdrží krásnou památeční kovovou plaketu.  

Zážitkem bude pro Vás i samotný program akce.  O příjemnou atmosféru se postará živá hudba, občerstvení i další VIP program (vyzkoušení golfu, prohlídka umělecké venkovní galerie, projížďky, aj.).  Doporučujeme se zúčastnit i neformálního pátečního večerního setkání účastníků, kde se v doprovodu dobrého vína a občerstvení seznámíte s ostatními vystavovateli. 

Pokud si myslíte, že by na naší akci neměl chybět Váš automobil, dejte nám to určitě vědět!

Automobilové klenoty © 2023