27. dubna 2024 10:00 - 17:00

Často kladené dotazy

 Odpovědi na často kladené otázky
Mohu fotografovat nebo natáčet videa?

Ano, na výstavě je povoleno fotografovat a natáčet videa. Prosím, buďte ohleduplní k ostatním návštěvníkům a při fotografování nebraňte ve výhledu ostatním návštěvníkům. Při focení u automobilů se jich prosím v žádném případě nedotýkejte!

Můžeme si s sebou přivést zvířecího mazlíčka?

Ano, vstup mazlíčků zakázaný není, ovšem prosíme pouze na vodítku či v tašce.

Potřebuji vstupenku pro dítě?

Děti do 6-ti let mají vstupné zdarma, děti do 15-ti let pak mají snížené vstupné, viz ceník.

Kdy přehlídka začíná?

Otevírací dobu najdete v programu akce

Jak dlouho trvá návštěva výstavy?

Průměrná doba návštěvy je přibližně 2-3 hodiny, ale můžete zde příjemně strávit celý den a určitě se přitom nebudete nudit! Akci si však můžete užít prohlídkou vystavených vozidel mezi 10-15 hodinou a hlasováním pro automobil, který se vám nejvíce líbí. Hlavním bodem programu je určitě defilé vystavených vozidel na červeném koberci mezi 15-17 hodinou. Doprovodný program nabízí možnost volné prohlídky uměleckých děl, která jsou umístěna na ploše golfového hřiště Galerie Golf Hostivař.  Na své si přijdu i děti, pro které máme připravené jízdy retro šlapacích autíček. Během návštěvy akce si můžete občerstvit vynikajícím jídlem v restauraci nebo u stánků na ploše. Pokud bude pěkně, můžete si vzít deku a udělat si třeba malý piknik na golfovém trávníku.

Mohu z areálu v průběhu akce odejít a pak se zase vrátit?

Ano, to není problém. Při vstupu dostanete na ruku ID pásek, se kterým je vstup do areálu opakovaně povolen.

Co na sebe?

Žádný konkrétní „dress code“ pro naši akci předepsaný není. Přijďte především v tom, co je vám pohodlné a pokud možno tak, aby byl váš oděv v souladu s elegancí naší výstavy. Budeme velmi potěšeni, pokud přijdete v dobovém vycházkovém oblečení – i vy se pak můžete stát ozdobou výstavy. Příznivce trenýrek a nátělníků naopak prosíme, aby nechali tento úbor raději doma.

Jak se k nám dostanete?

Adresa:

Galerie Golf Hostivař, U Golfu 565, 109 00, Praha 10

Areál Galerie Golf Hostivař se nachází blízko Hostivařské přehrady a propojuje městské části Hostivař a Horní Měcholupy. Navazuje na sportovní areál, který tvoří dvě fotbalová hřiště a venkovní tenisové kurty. Přiléhá také ke sportovnímu komplexu University Karlovy – atletickému stadionu, sportovní hale a plaveckému bazénu.

Areál má výhodnou dopravní dostupnost jak z hlediska Prahy (10 km z centra města) či blízkého okolí (2,5 km od Jižní spojky). Výhodou je také snadná dostupnost pražskou MHD.

Příjezd autem:

Sjezd z jižní spojky směr Hostivař, dále na ulici U Golfu směrem z Prahy, minete Lidl, pumpu Shell a Billu. Z malého kruhového objezdu se dostanete přímo do vjezdové brány na placené parkoviště (100 Kč na celý den). GPS souřadnice: 50.048185N, 14.555193E
Návštěvníci, kteří přijedou na výstavu automobilem vyrobeným do roku 1965 mohou ZDARMA zaparkovat přímo na vnitřním areálovém parkovišti za vchodem do areálu pro pěší návštěvníky. GPS souřadnice: 50.0478114N, 14.5515939E.

Příjezd MHD:

  • Ze stanice metra Skalka autobusem č. 125 nebo 175 do zastávky Řepčická (cca 12 min.). Na tyto autobusy je napojení i z konečné tramvají č. 22 a 26 Nádraží Hostivař.
  • Ze stanice metra Háje autobusem č. 125, 183, 240 nebo 154 do zastávky Boloňská (cca 10 min.)
Jak mohu zakoupit vstupenku?

Návštěvníci si mohou zakoupit vstupenky online předem (doporučujeme) nebo na pokladně. Na pokladně přijímáme hotovost a platební karty.

Automobilové klenoty © 2023