27. dubna 2024 10:00 - 17:00

Často kladené dotazy

 Odpovědi na často kladené otázky
Kde se koná akce, kde zaparkuji a složím vozidlo?

Adresa akce je Galerie Golf  Hostivař, U Golfu 565, 109 00 Praha 10. Podrobný plánek vjezdu do areálu, parkování i depa pro vaše auta i případné přívěsy získáte v rámci organizačních informací, které vám pošleme po schválení vaší přihlášky.

Mohu přijet s vozidlem už v pátek?

Ano, můžete přijet a případně složit své vozidlo do depa i v pátek 26.4. 2024 mezi 16:00 až 19:00.  Depo bude přes noc střežené. O příjezdu v pátek prosím předem informujte pořadatele (formulář, který obdržíte po schválení přihlášky).

Mohu přivést vozidlo na vleku?

Ano, vozidlo je možné přivést na vleku či odtahovce. Vozidlo i tažný automobil/vlek je nutné složit na místo určené pořadateli. 

Kdy je nutné se prezentovat?

Prezence bude probíhat v sobotu 27. 4. 2024  mezi 6:30 - 8:30. Hned poté můžete své vozidlo umístit na přidělené místo na výstavní ploše, kam Vás následně navedou pořadatelé.

Je možné před akcí získat podrobné informace?

Veškeré aktuální a podrobné organizační informace a pokyny od získáte po schválení vaší přihlášky přibližně 14 dní před datem akce.

Ještě nevím, zda přijedu. Mohu přijet „na poslední chvíli“?

Z organizačních důvodů se bohužel není možné zúčastnit akce bez předchozí přihlášky a jejího schválení. 

Zúčastnil jsem se vaší akci již v minulosti, mohu se opět přihlásit?

V případě dostatečné kapacity ano, v opačném případě upřednostňujeme vozidla, která u nás ještě prezentována nebyla.

Mohu vzít s sebou doprovod?

Určitě ano. Pro váš doprovod si můžete navíc objednat další služby (např. VIP zóna s cateringem, VIP program), který přesahuje služby zahrnuté do vložného. Kromě toho získáváte v rámci vložného návštěvnické vstupenky na akci, které můžete využít pro vaše přátele.

Musím se zúčastnit slavnostního defilé vozidel?

Účast na závěrečném slavnostním defilé vozidel není povinná. Jedná se však o zlatý bod programu akce, která vám určitě doporučujeme. Jde o krátkou jízdu (cca 30 m) na červeném koberci před diváky, kterou moderuje dvojice profesionálních moderátorů.

Potřeboval bych z akce odjet dříve, je to možné?

Odjezd z výstavní plochy je možný nejdříve po 15:00, tj. v čase zahájení slavnostního moderovaného defilé vozidel dříve to bohužel není z organizačních důvodů možné.

Kdy se předpokládá ukončení akce?

Po skončení slavnostního defilé vozidel a vyhlášení výsledků - přibližně po 17. hodině.

Mohu v areálu ponechat zaparkovaná auto až do neděle?

Depo a ostatní plochy je nutné opustit v sobotu večer, nejpozději do 20:00.  Pokud byste potřebovali vozidlo zaparkovat do neděle, je nutná předchozí dohoda s organizátorem (omezená kapacita parkování).

Jsou vozidla během akce vozidla nějak střežená a pojištěná?

Během akce se budou naši maršálové pohybovat mezi automobily a dohlížet na to, aby se diváci nedotýkali nebo nemanipulovali s vystavenými vozidly.  

Vozidla účastnící se akce budou pojištěná proti poškození vozidel vlivem živelné události. V případě pojištění proti kroupám je podmínkou to, že v případě budou vozidla přikrytá proti kroupovými plachtami.

Je možné doporučit nějaké ubytování?

Ubytování pro účastníky nezajišťujeme, ale rádi vám doporučíme náš partnerský hotel, který se nachází v okolí a nabídne pro účastníky výhodné podmínky ubytování. Jméno a adresu hotelu pošleme v rámci podrobných organizačních informací před akcí

Automobilové klenoty © 2023