Proč se zúčastnit

Proč se zúčastnit přehlídky Automobilové klenoty se svým automobilem nebo motocyklem?

1. Vynikne krása vašeho vozidla

Vystavovat vozidlo na zeleném perfektně střiženého golfového trávníku je samo o sobě zážitkem. Každé vozidlo prezentujeme na předem připravené pozici tak, aby naplno vynikla jeho celá krása.  Vystavené exponáty mají kolem sebe dostatek prostoru tak se kolem Vašeho vozidla nebudou tlačit davy diváků.

2. Bude vás to bavit

Především sobotní odpolední jízda, nedělní soutěž Concours d´Elegance i závěrečné moderované defilé všech exponátů na červeném koberci. O příjemnou atmosféru se postará živá hudba, elegantní moderátoři a další zajímavosti programu akce. Rozhodně doporučujeme zúčastnit se sobotního galavečera s dobrým vínem a jídlem a neformální zábavou. Pokud by vám to přesto bylo málo, můžete si vyzkoušet golfové odpaly nebo puttování. Pokud golf už hrajete, nabízíme vskutku nevšední zážitek – přátelský golfový turnaj, kde budete hrát s původními sto let starými dřevěnými holemi.

3. Věnujeme vám nadstandardní péči

Během akce se o vás opravdu dobře postaráme. Celý víkend budete mít dispozici VIP zónu s dobrým jídlem a pitím a možností odpočinku. Pro vzdálenější účastníky máme zajištěnou možnost výhodného ubytování v našich partnerských hotelech a penzionech. Zkrátka nepřijdou ani vaše milované stroje. Přehlídka je kvalitně pojištěná, exponáty jsou přes noc střežené bezpečnostní agenturou a pod celodenním dohledem našeho personálu tak, aby nedošlo k nežádoucímu kontaktu s diváky. Každý účastník od nás na památku  získá pěkný věcný dárek a samozřejmě krásné fotografie svého stroje pořízené během víkendu našimi fotografy.

4. Potkáte osobnosti z oboru i další fajn lidi

Budete mít možnost se osobně seznámit a neformálně pohovořit s osobnostmi z různých oblastí oboru historických vozidel, které se naší přehlídky účastní jako vystavovatelé, porotci nebo čestní hosté. Budou mezi významní sběratelé, účastníci světových soutěží, renovátoři, obchodníci, zástupci klubů asociací a muzeí, publicisté. Všechny spojuje nejen vysoká odbornost, ale také láska ke starým strojům, která je zárukou toho, že se s nimi dobře povídá a dozvíte se spoustu zajímavostí. Samozřejmě u nás potkáte také vaše známé a kamarády, se kterými si určitě budete mít co říci.

5. Získáte prestiž

Účast každého vozidla v naší přehlídce je podmíněna jeho předchozím výběrem a schválením přihlášky. Důvodem je nejen pojetí naší přehlídky, ale také omezená kapacita výstavního prostoru, která vede k tomu, že prezentujeme pouze nejzajímavější vozidla ze všech přihlášených. Již samotná účast vašeho stroje na Automobilových klenotech je tak potvrzením jeho kvalit a výjimečnosti. Pokud se vám navíc podaří získat některé z ocenění, které udělují naše poroty, zástupci oficiálních partnerů nebo diváci, zaslouží si to pořádnou oslavu!